0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Turite klausimų? +370 670 19319

LithuanianEnglish (United Kingdom)Russian (CIS)

Kategorijos

PDFSpausdinti
VĖLIAVŲ STIEBAI

Pasirinkite laiko patikrintą kokybę įsigyjant vėliavų stiebus iš AKA BALTIC. Mūsų įmonė didžiausia vėliavų stiebų pardėvėja Lietuvoje. Patvarumas, funkcionalumas ir saugumas yra garantuotas. Atsižvelgiant į turimą budžiutą, poreikį ar paskirtį iš gausaus skirtingų rūšių vėliavų stiebų tikrai išsirinksite būtent Jums labiausiai tinkamą variantą.

Mūsų prekiaujamų vėliavų stiebų trumpi aprašymai:

STACIONARŪS STIKLO PLUOŠTO arba ALIUMINIAI vėliavų stiebai paprastai statomi prie valstybinių įstaigų, verslo pastatų, viešose vietose, stadionuose, degalinėse, individualių namų kiemuose.

MOBILŪS greitai surenkami ir išrenkami, kompaktiški vėliavų stulpai idealiai tinka naudoti įvairių renginių ar parodų metu.

SURENKAMI aliuminiai vėliavų stiebai. Šie stiebai yra paprasti ir pigūs bet tuo pačiu tvirti ir patikimi.

FASADINIAI vėliavų stiebai paprastai statomi tais atvejais kai nėra kur pastatyti stacionarius vėliavų stiebus.

ACTION stiklo pluošto vėliavų stulpai identiški stacionariems stiklo pluošto stiebams tik skiriasi apatinė jų dalis.

AKA BALTIC internetinėje parduotuvėje galite  ne tik įsigyti stiebus bei jų priedus (viršūnes, virves, laikiklius, svorius ir t.t.), bet ir užsisakykite vėliavų stiebų montavimo, remonto, nuomos bei aptarnavimo paslaugas.

SKIRTINGŲ AUKŠČIŲ VĖLIAVŲ STIEBUS NUOLAT PALAIKOME SANDELYJE, TODĖL GALIME PASIŪLYTI GREITĄ JŲ PRISTATYMĄ, MONTAVIMO PASLAUGAS, BEI PATRAUKLIAS KAINAS!!! RAŠYKITE mums El. paštu: info@veliavu-stiebai.lt arba skambinkite telefonu nr. +370 670 19319 ir mes Jums pasiūlysime prieinamiausią variantą!