Naujos prekės
-11,30 €
-4,35 €
Lietuvos istorinė vėliava su kišene ir raišteliais  1x1,7m Top -7,24 €
Europos sąjungos vėliava su kišene ir raišteliais 1x1,7m -8,69 €
19,98 € 28,67 €
(68,99 Lt)

Sutaupote: 8,69 €
Žemaitijos vėliava 1x2m su kišene ir raišteliais -7,24 €
27,51 € 34,75 €
(94,99 Lt)

Sutaupote: 7,24 €
Vilniaus miesto vėliava 1x1,7m su kišene ir raišteliais Top -17,67 €
27,51 € 45,18 €
(94,99 Lt)

Sutaupote: 17,67 €
Lietuvos Respublikos vėliava SPAUSTA 0,7x1,12 m su kilputėmis -3,18 €
 
 
Reklaminis skydelis
 
 
 
 

VĖLIAVŲ STIEBAI

Pasirinkite laiko patikrintą kokybę įsigyjant vėliavų stiebus iš AKA BALTIC. Mūsų įmonė didžiausia vėliavų stiebų pardėvėja Lietuvoje. Patvarumas, funkcionalumas ir saugumas yra garantuotas. Atsižvelgiant į turimą budžiutą, poreikį ar paskirtį iš gausaus skirtingų rūšių vėliavų stiebų tikrai išsirinksite būtent Jums labiausiai tinkamą variantą.

Mūsų prekiaujamų vėliavų stiebų trumpi aprašymai:

STACIONARŪS stiklo pluošto arba aliuminiai vėliavų stiebai paprastai statomi prie valstybinių įstaigų, verslo pastatų, viešose vietose, stadionuose, degalinėse, individualių namų kiemuose. Kartu su vėliava puikiai matomi iš toli, akį traukiantis todėl naudojami kaip įmonės vizitinė kortelė;

MOBILŪS greitai surenkami ir išrenkami, kompaktiški vėliavų stulpai idealiai tinka naudoti įvairių renginių ar parodų metu. Plasdanti vėliava su stiebu yra puikiai iš toli pastebima reklama.   Dėka didelio mobilių pagrindų pasirinkimo juos galima statyti tiek patalpų viduje tiek išorėje ant bet kokio grunto (pagrindo). Kadangi turi horizontalias alkūnes vėliavos kabinamos ant šių stiebų yra pastoviai išsiskleidusios nors lauke nebūtų vėjo arba stiebai būtų statomi patalpų viduje.

SURENKAMI aliuminiai vėliavų stiebai. Šis stiebas yra paprastas ir pigus bet tuo pačiu tvirtas ir patikimas.  Tai puikus kainos ir kokybės santykis.  Vėliavos stiebas yra 6m aukščio susideda iš 4 tarpusavyje sujungiamų vamzdžių.  Tokius stiebus galima pamatyti individualių namų ar sodų kiemuose, bendruomenių viešose vietose, kartais statome ir prie įstaigų.

FASADINIAI vėliavų stiebai paprastai statomi tais atvejais kai nėra kur pastatyti stacionarius vėliavų stiebus. Galima rinktis iš stiklo pluošto, ekonominių aliuminių ir metalinų dažytų milteliniu būdu stiebų.  Stiklo pluošto stiebus prie sienos galima tvirtini 0°, 60°, 75° arba 90° kampu ilgis nuo 3m;

ACTION stiklo pluošto vėliavų stulpai identiški stacionariems stiklo pluošto stiebams tik skiriasi apatinė jų dalis. Šių stiebų pamato nereikia betonuoti tereikia įkasti plastikinę gilzę į kurią vėliau įsikiša stiebas. Tokie stiebai dažniausiai naudojami kaip mobilūs įvairių renginių.

AKA BALTIC internetinėje parduotuvėje galite  ne tik įsigyti stiebus bei jų priedus (viršūnes, virves, laikiklius, svorius ir t.t.), bet ir užsisakykite vėliavų stiebų montavimo, remonto, nuomos bei aptarnavimo paslaugas. Kadangi skirtingų aukščių ir tipų stiebus mes nuolat palaikome savo sandeliuoje todėl galime Jums garantuoti greitą pristatymą ir įrengimą.